schmuckstucke jewellery bizuteria biżuteria -> strona główna

Biżuteria i plastyczne byty, które tutaj prezentuję, są moją pasją od kilkudziesięciu lat.

Perfekcja wykonania i szacunek dla oczekiwań klienta skutkują kilkuset wzorami metalowej biżuterii, która kobietom całego świata dodaje klasy i pewności siebie. Prosta a wyrafinowana biżuteria jest ponadczasową sugestią klasycznej ozdoby.

Projektuję i wykonuję na zamówienie specyficzne dzieła sztuki. Ja, Mietal Gryza jestem dla siebie bardzo wymagającym klientem. Tobie mogę również wykonać unikatowy prezent. Będzie zawierał osobowość adresata i przesłanie zleceniodawcy. Sprostam każdemu wyzwaniu.

Moje prace wiodą plastyczny byt w wielu miejscach na ziemi. Zarówno tych publicznych, jak i bardzo osobistych miejscach.

"Piękno po to jest by zachwycało do pracy" - tą myśl realizuję w metalu, drewnie, skórze, gumie, asfalcie... Czy to powołując do życia lekki, choć gigantyczny dzwon, czy małą postać, która z wysoka przygląda się poznaniakom na deptaku...
...chcę zachwycać!

Widoczny na poprzedniej stronie kaktus jest próbą zatrzymania w czasie i w metalu prezentu od przyjaciela, który dostałem przed laty. Prezent urósł, rozrósł się i kwitnie rokrocznie. A moja metalowa obawa, zawstydzona taką witalnością, tkwi w niezmienności.

Pociechą jest, że można na niej zagrać (sprawdź dźwięk!). Pożytkiem są małe postacie zamieszkujące kaktus, które - kiedy śpię - sprzątają pracownię. Z równą siłą realizuję się jako artysta i rzemieślnik.

Sprawdź to!

tel. +48 61 853 48 56
email: mietal.gryza@gmail.com

gryza